Wielkie otwarcie S6 już w piątek. Kierowcy dostaną 40 km nowej drogi
Już jutro kierowcy pojadą 40-kilometrowym odcinkiem S6 Słupsk – Leśnice. Otwarcie zaplanowano na 26 czerwca, tuż przed startem wakacji. Uroczystości już się odbyły, a na miejscu trwają ostatnie prace wykończeniowe i formalne dopuszczenie trasy do ruchu.
Źródło: klik
