Elektrykami po buspasach do końca 2027 roku. Ulga przedłużona o 2 lata
Prezydent podpisał nowelizację przedłużającą możliwość jazdy po buspasach elektrykami do końca 2027 roku. Oznacza to, że jeden z głównych przywilejów aut elektrycznych będzie obowiązywać o 2 lata dłużej niż zakładano.
Źródło: klik
