FSO 125p – jakość jego wykonania była najgorsza z możliwych
„Duży Fiat” zaczął karierę pod koniec lat 60., choć już wtedy nie był najnowocześniejszym autem. Po 23 latach od uruchomienia produkcji wygasła licencja Fiata, a perspektywy na poprawę sytuacji nie było widać.
Źródło: klik
