Motoryzacja

Siedziałem w nowej Skodzie Peaq, która ma wszystko największe i najlepsze. To nowy 7-osobowy SUV

Skoda Peak to nowy, 7-osobowy SUV, który pod każdym względem jest większy, nowocześniejszy i „wspanialszy” od wieloletniego hitu czeskiej marki — modelu Kodiaq. To SUV, ale prawie jak van. Od Kodiaqa różni się też tym, że ma napęd elektryczny. Siedziałem w środku, zmieściłem się też bez trudu w trzecim rzędzie. Czy Skoda z nowym, flagowym „mastodontem” wchodzi właśnie do elektrycznej superligi? I czy nowy model ma szansę dobrze przyjąć się w Polsce?

Źródło: klik